asd
Kurumsal

Uzman Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, çeviri ve dil alanında Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden eğitim almış ve deneyimli, sektöre hakim çevirmenler tarafından kurulmuştur.

 

Çeviri ve danışmanlık hizmetlerini yerine getirirken yalnızca alanında eğitim almış, deneyimli ve isteklerinizin farkında olan profesyonel uzmanlarla çalışan Uzman Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri’nin parolası “Nitelikli Çeviri, Sağlıklı İletişim”dir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini amaç edinen firmamız, işlerin tesliminden sonra da yapılan iş konusunda her türlü sorunlarınızda yanınızdadır.

 

Çevirinin zahmetli ve profesyonel bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız, yaptığı her çevirinin ardından uzman kadrosunca yapılan proofreading ve redaksiyon hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır.

 

Gerek tercüme gerekse danışmanlık hizmetlerimizi yerine getirirken profesyonel,  deneyimli, genç ve dinamik kadromuzla yanınızdayız.

 

Uzman Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak misyonumuz küreselleşen dünyada ülkemizdeki kişi, kurum, kuruluş ve girişimcilerimizin ihtiyacı olan iletişim hizmetlerini gidermek, ayrıca işletmelerini dünya standartlarına yükseltmek isteyen işletmecilere profesyonel eğitim ve deneyimimizi kullanarak en kaliteli ve hızlı biçimde  tercüme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktır. 

 

Vizyonumuz önümüzdeki birkaç yılda piyasada çeviri ve hizmet kalitemizle tanınmış ve aranan kurumlardan biri olmak, yaptığımız işe gösterdiğimiz özenle müşterilerimizden olumlu geribildirimler almak, çeviri ve danışmanlık işlerinde eğitimli ve deneyimli uzman kadromuzla çalışmaya devam ederek faaliyet alanımızı genişletmek ve sektörde kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin çalışan saygın bir işletme olmaktır.